CRM ERP dla małych i średnich firm

Wytwarzamy i wdrażamy oprogramowanie dedykowane do obsługi klientów i procesów biznesowych

Microsoft Dynamics 365

Wdrażamy jedno z najlepszych narzędzi na rynku. Nasi eksperci dostosują i rozbudują Dynamics-a dla najbardziej skomplikowanego procesu.

Microsoft Dynamics NAV

Wdrażamy i wykonujemy modyfikacje w działach: finanse, produkcja, logistyka i magazyn, sprzedaż i zakupy, zarządzanie projektami.

Microsoft Sharepoint

Realizujemy dedykowane aplikacje usprawniające przepływy procesów. Nasze rozwiązania mogą integrować się z zewnętrznymi źródłami danych.

Systemy dedykowane

Wykorzystując technologię .NET budujemy systemy do zarządzania klientami, zadaniami, do obsługi serwisów i helpdesków.

Skorzystaj z naszych usług rozwoju oprogramowania

Wdrożenie i integracja

Połączymy w jeden sprawny system aplikacje doskonale działające samodzielnie dostosowując je do specyficznych procesów biznesowych. Korzystamy ze sprawdzonej metodologii planowania, realizacji i testowania wdrożeń

Rozwiązania dedykowane

Microsoft Dynamics w połączeniu z usługą Office 365 zaspokajają większość potrzeb biznesowych firm. Jednakże jeżeli jest możliwość automatyzacji lub uproszenia procesów to przygotujemy dedykowane rozwiązanie.

Szkolenie i wsparcie

Pomożemy Twoim pracownikom pracować wydajniej. Świadczymy usługi szkoleniowe i wsparcia dla większości rozwiązań Microsoft. Nasi pracownicy korzystają z bezpiecznych, zaawansowanych narzędzi do zdalnego wsparcia.

Umów się na niezobowiązującą konsultację

Inteligentna obsługa klienta

Zobacz jak możesz w połączyć kluczowe elementy wpływające na funkcjonowanie Twojego biznesu i zarządzać nimi zapewniając doskonałą obsługę klientowi

Dynamics 365 automatyzacja procesów

Dowiedz się jak Dynamics 365 zapewnia automatyzację i szybki dostęp do wskaźników wydajności bznesu przez 24/7 z dowolnego miejsca na świecie