Systemy informatyczne, aplikacje mobilne i online

Systemy informatyczne, aplikacje mobilne i online. Projektujemy i tworzymy portale, sklepy aplikacje mobilne i internetowe. Optymalizujemy koszty prowadzenia projektów przy zachowaniu pełnej kontroli nad przebiegiem prac.

Rozwiązania ecommerce

Sklepy internetowe budujemy wykorzystując popularne systemy takie jak PrestaShop, Magento lub Shoper. Wymagające projekty budujemy od zera wykorzystując technologie .NET lub architekturę frameworków.

Portale internetowe

Multimedialne i zarządzane portale internetowe budujemy w oparciu o popularne systemy CMS. Autorski system zabezpieczeń podwyższa bezpieczeństwo, a nowoczesne rozwiązania frontendowe podwyższają funkcjonalność.

Aplikacje dedykowane

Dzięki przeglądarkom internetowych możemy korzystać z aplikacji w każdym miejscu na każdym urządzeniu. Nie ograniczamy się do jednej instalacji oprogramowania. Najczęściej budujemy oprogramowanie do obsługi firm.

Panele klienta

Panele klienta w łatwy sposób udostępniają informacje Twoim klientom. Dostęp do danych może być chroniony w różnych sposób np: loginem i hasłem, mailem, SMSem. Nasze rozwiązania skracają czas potrzebny na obsługę klientów optymalizując działy obsługi klienta.

Zapraszamy do kontaktu z nami

Kluczowe obszary rozwoju naszych kompetencji

Systemy informatyczne, aplikacje mobilne i online projektowanie, programowanie, wdrażanie i testowanie

Aplikacje online

Bezproblemowo twórz treści, współpracuj w zespołach, zarządzaj projektami lub realizuj zadania przy użyciu przeglądarki internetowej.

Aplikacje na iOS i Androida

Opracuj użyteczne aplikacje mobilne wspomagające procesy biznesowe, przyciągające potencjalnych klientów i wzmacniające markę firmy.

Portale intranetowe internetowe

Zwiększ efektywność pracowników za pomocą serwisów informacyjnych wzbogaconych o rozbudowane elementy interaktywne.

Technologie, z których najchętniej korzystamy w naszych pracach

Chcąc zapewnić wysoką jakość tworzonego oprogramowania pracujemy zgodnie z metodologią SCRUM. Korzystamy głównie z platformy .NET Framework oraz MS SQL Server. Jesteśmy zorientowani na najnowsze technologie, pomysły i rozwiązania. Wyprodukowane aplikacje przechodzą testy kompatybilności z większością popularnych systemów i przeglądarek. Staramy się prowadzić projekty szybko, sprawnie i efektywnie.

Technologia frontend

Czyli to co widzisz:

HTML5
Css3/Less
JS/AngularJS
Boostrap
Less

Technologia backend

Czyli silnik aplikacji:

.NET
MsSQL 2016
Symfony 2
Zend Framework 2
MySQL

Technologia ecommerce

Do budowy sklepów wykorzystujemy:

Magento
Prestashop
Sylius
Aimeos

Ile kosztuje wytworzenie systemu informatycznego lub aplikacji mobilnej?

Na łączny koszt wytworzenia systemu informatycznego lub aplikacji ma głównie wpływ ilość roboczogodzin oraz stawka za roboczogodzinę. O ile ilość roboczogodzin rozliczana jest z faktycznej ilości wypracowanych godzin o tyle koszt roboczogodziny może być przy większych projektach przedmiotem negocjacji.
Przed podjęciem współpracy w jasny sposób przedstawiamy zasady współpracy, zakres prac, termin realizacji i metodę rozliczenia prac.
Zostaw nam dane kontaktowe oddzwonimy