Systemy informatyczne i oprogramowanie dedykowane

Systemy informatyczne i oprogramowanie dedykowane. Projektujemy i tworzymy systemy informatyczne.
Optymalizujemy koszty prowadzenia projektów przy zachowaniu pełnej kontroli nad przebiegiem prac

Programy dedykowane

Systemy i aplikacje spełniające indywidualne oczekiwania organizacji. Projektujemy od podstaw lub składamy ze sprawdzonych komponentów.

Projekty internetowe

Serwisy informacyjne, platformy e-learningowe, aplikacje mobilne i inne integrujące procesy biznesowe przy użyciu przeglądarki internetowej w jednej aplikacji webowej.

CRM, ERP i obieg dokumentów

Celem wdrożenia systemów typu CRM lub EPR jest opracowanie strategii wewnętrznych i zewnętrznych usprawniających procesy biznesowe.

Integracja systemów

Integracja systemów pozwala na bezpieczną wymianę danych pomiędzy systemami zewnętrznymi oraz umożliwia komunikację z systemami partnerów biznesowych.

Zapraszamy do kontaktu z nami

Jak pracujemy? - Z natury jesteśmy DevOps-ami!

DevOps to metodyka polegająca na wspólnej pracy developerów i administratorów nad produktem. Kluczowy, w tym podejściu jest właśnie produkt, którego rozwój jest planowany w sposób iteracyjny, z jednoczesnym uwzględnieniem zachowania wysokiej jakości i niezawodności działania.

Główne składniki

Głównymi składnikami DevOps są development (rozwój), operations (eksploatacja) oraz quality assurance (zapewnienie jakości). Wszystkie te części są równie ważne. W zespole specjaliści development oraz operations łączą się, aby wspólnie wytworzyć wysokiej jakości produkt.


Podstawowe zasady

Zastosowanie metodyki DevOps rekomendowane jest, gdy klient oczekuje na szybkie lub częste wersje oprogramowania, infrastruktura IT dostępna jest w chmurze, dostępne są narzędzia automatyzacji i zarządzania konfiguracją w centrum danych.


Główne zalety

Głównymi zaletami DevOps jest szybsze dostarczenie produktu klientowi oraz jego stały rozwój, możliwość decydowania o różnej intensywności i rozwoju w zależności od cyklu życia produktu, bieżący dostęp do raportów o stanie zaawansowania i planowanych procesach.

Systemy informatyczne oprogramowanie dedykowane - technologie

W naszej pracy wykorzystujemy różnorodne technologie, które pozwalają nam osiągnąć cel efektywnie i szybko. Dzięki znajomości wielu języków programowania możemy dostosować się do wymagań klienta i stworzyć produkt, który będzie świetnie działał.

Język programowania

Do programowania wykorzystujemy języki:
 
C#
C++
PHP
JavaScript

Frameworki

Dobry framework poprawia znacząco jakość kodu. Obecnie pracujemy w:
 
.NET
ZF2
Symfony2
AngularJS

Frontend

W ramach działań frontend stosujemy technologie:
 
HTML5
CSS3
WebGL
JQuery

Open Source

Korzystamy z następujących programów Open Source:
 
vTiger
Sonata
Sylius
WP

Wykorzystaj nasze doświadczenie, zaakceptuj nasze jasne zasady współpracy, stwórz z nami nowe rozwiązania lub zintegruj systemy z których korzystasz w jedną spójną całość. Zadzwoń teraz +48 22 877 15 25lub zostaw wiadomość w formularzu.