CONET na liście TOP 10 partnerów Microsoftu w Polsce!

Z dumą i radością informujemy, że znaleźliśmy się w czołówce najlepszych partnerów Microsoftu w Polsce. W ramach partnerskiej współpracy z Microsoftem dostarczamy naszym klientom m.in. rozwiązania chmurowe, których rozwój jest priorytetem koncernu od 2014 roku.

Rozwój usług chmurowych w Polsce stale rośnie. Synergy Research Group przekonuje, że w minionym roku nastąpił duży wzrost wykorzystania chmury obliczeniowej w biznesie.  I nikt nie przewiduje, by ta tendencja się zmieniła w najbliższym czasie. Ewa Zborowska z IDC  twierdzi, że „jeśli nie nastąpi nic niespodziewanego – a jak pokazał rok 2016, rynek IT nadal potrafi niemile zaskoczyć – w 2017 wartość chmury publicznej w Polsce powinna przekroczyć 200 mln USD, czyli ok. 800 mln zł. Szacujemy, że do 2019 r. polski rynek chmury publicznej będzie rósł średnio 5 razy szybciej niż rynek tradycyjnych usług IT”.

Ranking TOP 10 partnerów Microsoftu to lista polskich firm, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju, wdrożenia i popularyzacji rozwiązań chmurowych opartych o usługi i produkty Microsoft w drugim kwartale 2017 roku. Na tej liście CONET zajmuje 7. miejsce.

Na pozycję w rankingu wpływ mają:

  • wyniki sprzedaży produktów Microsoft, liczba klientów, ilość przeprowadzonych transakcji,
  • kompetencje oraz stałe podnoszenie kwalifikacji, odbyte szkolenia,
  • działalność marketingowa partnerów i przygotowane case study z działań przeprowadzonych u klientów.

Cieszymy się z wysokiego miejsca CONETU w rankingu Microsoft oraz zaufania, jakim obdarzyli nas  klienci, wybierając naszą ofertę i wdrażane przez nas usługi. Mamy nadzieję, że w następnej edycji, osiągniemy równie dobrą pozycję.