CONET Sieci i Systemy

Budowanie długoterminowego sukcesu poprzez stały rozwój i skupienie na potrzebach klientów
//www.conet.pl/wp-content/uploads/2016/10/serock-1024x683.jpg

Pełna gama technologii i partnerstwo na każdym etapie rozwoju firmy

Od 20 lat wspieramy naszych Klientów w ich codziennych wyzwaniach w zakresie projektowania i zarządzania infrastrukturą oraz rozwoju aplikacji biznesowych. Naszym celem jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Stawiamy na profesjonalizm i nieustanny rozwój w branży, zapewniając przy tym wizerunek godnego i zaufanego doradcy oraz partnera biznesowego.

Wiedza i doświadczenie

Od 1998 roku zapewniamy kompleksowe usługi IT. Za większością zrealizowanych projektów stoi nasza satysfakcja i zadowolenie klientów z bezpieczeństwa, stabilności i atrakcyjnych cen.

Proaktywne podejście

Sprawdzone procedury i systemy monitorujące gwarantują priorytetowe traktowanie newralgicznych elementów systemów ograniczając niespodziewane awarie i przestoje w dostawie usług.

Sprawdzone rozwiązania

Dostosowany na podstawie specyficznych wymagań pełen zakres usług wsparcia IT. Mix usług planowania, wdrożenia i obsługi sprawia, że system informatyczny działa z maksymalna wydajnością.

Jasne zasady współpracy

W celu zapewnienia wysokiego poziomu świadczonych usług i budowania wzajemnego zaufania opracowaliśmy i stosujemy proste i jasne zasady współpracy i rozliczeń z naszymi partnerami.

Bezpieczeństwo

Udzielamy gwarancji na wykonane usługi. Gdy zaistnieje taka potrzeba współpracujemy z dostawcami internetu i oprogramowania biznesowego by skutecznie rozwiązywać problemy.

Bezpośredni kontakt z Zarządem

W wielu firmach możliwy jest tylko kontakt z biurem obsługi klienta. U nas z każdą sprawą bez problemu możesz się zwrócić bezpośrednio do dyrektora DOK-u lub członków Zarządu.

Zapraszamy do kontaktu z nami

Nasze marki

//www.conet.pl/wp-content/uploads/2016/10/conet_icon.png

Szukasz wysokiej jakości obsługi informatycznej firmy? A może potrzebujesz dostawcy oprogramowania? Sprawdź, na co nas stać!

//www.conet.pl/wp-content/uploads/2022/02/office365online-logo.png

W naszym sklepie kupisz licencje Microsoft, w tym Microsoft 365 oraz Teams. Oprócz tego możesz wykupić również pakiety godzinowe na nasze usługi IT.

//www.conet.pl/wp-content/uploads/2016/10/serwery.png

Gotowe i na zamówienie w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo znajdziesz tam konfigurator, który pomoże Ci ustalić, jaki serwer potrzebujesz!

//www.conet.pl/wp-content/uploads/2022/07/conet_sec_logo_nasze-marki.png

CONET - Bezpieczeństwo IT - tu znajdziesz wszystko, aby jak najlepiej zabezpieczyć swoją firmę i firmowe dane przed cyberatakami.