Doradztwo informatyczne i biznesowe

W ramach doradztwa informatycznego i biznesowego pomagamy firmom wykorzystać najnowsze technologie i zwiększyć efektywność operacyjną. Możesz się do nas zwrócić w przypadku wszelkich wątpliwości. Możesz skorzystać z naszej wiedzy, doświadczenia i znajomości rozwiązań IT dla biznesu, by osiągnąć swój cel.
Z naszym wsparciem dobierzesz sprzęt, zrealizujesz ważny projekt lub zaplanujesz budżet na potrzeby IT.

Strategia

Pomożemy dobrać rozwiązania zaspokajające Twoje potrzeby. Wybierzemy odpowiednią architekturę i najbardziej efektywne kosztowo platformy (publiczne, prywatne lub hybrydowe).

Transformacja

Stworzymy i skonfigurujemy środowisko testowe, zainstalujemy aplikacje i skopiujemy dane a następnie razem przetestujemy powstałą infrastrukturę pod kontem wydajności i bezpieczeństwa.

Wsparcie

Po zakończeniu fazy testów wdrożymy wybrane usługi i zaangażujemy się we wszystkie zadania administracyjne i serwisowe oraz doradztwo w zarządzaniu usługami lub oprogramowaniem.

//www.conet.pl/wp-content/uploads/2016/11/rozw_serw.jpg

Ocena przydatności rozwiązań chmurowych

Ilość możliwości rozwiązań chmurowych jest praktycznie nieograniczona. Większość naszych Klientów zaczyna od tej usługi, aby określić jakie potrzeby i w jaki sposób najlepiej mogą być zrealizowane. Udana strategia wejścia w chmurę powinna wziąć pod uwagę m.in. sposób komunikacji i współpracy w firmie, rodzaje używanych aplikacji, urządzeń i bezpieczeństwa.

Profesjonalne konsultacje w atrakcyjnej cenie

Korzyści z doradztwa informatycznego

Konsulting z udziałem naszych specjalistów pozwoli Ci przede wszystkim uniknąć wielu błędów w zakresie dobrania sprzętu, ustalenia budżetu czy realizacji projektu. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania na rynku – korzystne pod względem finansowym i możliwości. Skorzystaj z naszego doświadczenia oraz wiedzy informatycznej i biznesowej.

Skorzystaj z naszych usług doradztwa informatycznego

Strategia IT

Słuszne decyzje w zakresie inwestycji w infrastrukturę informatyczną.

Optymalizacja

Zwiększanie wydajności istniejących środowisk informatycznych.

Nadzór

Rzetelna ocena stanu realizacji prac projektowych lub wdrożeniowych.