Serwery i macierze dla Firm

W ramach outsourcing i opieki informatycznej doradzamy naszym klientom również w kwestii doboru najodpowiedniejszych sprzętów, w tym serwerów i macierzy firmowych. Pomagamy dobrać sprzęt najbardziej odpowiadający potrzebom naszych klientów. Sprostamy wymaganiom zarówno firm stawiających na najwyższe bezpieczeństwo, jak i potrzebujących przechowywać duże ilości plików, małych, rodzinnych firm oraz międzynarodowych korporacji, lokalnych firm księgowych lub nawet placówek medycznych.


Jesteś zainteresowany zakupem serwera lub macierzy do firmy?
Zadzwoń do nas!

+48 228771525


W naszej ofercie znajdują się sprzęty tylko najwyższej jakości:

Fujitsu

Fujitsu to japoński producent serwerów i macierzy, które charakteryzują się różnorodnością oraz wysoką jakością. Urządzenia produkowane są w Japonii, a gwarancja, którą daje producent jest rzetelna i szybka. Serwery Fujitsu Primergy oraz Fujitsu PrimeQuest, jak również macierze Fujitsu Eternus to sprawdzone i niezawodne rozwiązania dla firm. Sprostają one każdemu zadaniu. Serwery i macierze Fujitsu dostępne są w gotowych konfiguracjach, jak i na specjalne zamówienia, które można dostosować nawet do najwyższych potrzeb.
CONET Sieci i Systemy jest długoletnim oficjalnym partnerem i dystrybutorem marki Fujitsu. Nasi specjaliści nie tylko dobiorą najlepszy sprzęt, lecz również wdrożą go do firmy oraz zajmą się jego administracją. Dzięki temu, praca serwera będzie niezawodna i będzie długo służył w firmie.

Zapraszamy do naszego sklepu serweryfujitsu.pl, w którym dostępne są gotowe rozwiązania serwerowe dla firm:


Dell

Dell to popularny amerykański producent komputerów, serwerów i macierzy. Oferuje sprzęt wysokiej jakości w przystępnych cenach. Serwery Dell PowerEdge oraz macierze Dell PowerVault produkowane są w Polsce. Dzięki temu są dostępne od ręki, a czas oczekiwania na serwery na zamówienie jest konkurencyjny. Katalog serwerów i macierzy Dell jest szeroki. Dlatego każda firma i organizacja znajdzie w ofercie sprzęt idealnie dopsowany do potrzeb biznesowych.


Terra

Marka Terra to część niemieckiej firmy Wortmann. Terra skupia się na rozwoju w segmencie serwerów oraz macierzy, dbając przy tym o wysoką dostępność części. Serwery i macierze tej marki produkowane są w Niemczech. Dzięki temu, czas oczekiwania na serwery na zamówienie to nawet 2-3 tygodnie.


Masz pytania dotyczące serwerów i macierzy?
Zadzwoń do nas!

+48 228771525