main-logo

 • Usługi i wsparcie informatyczne dla firm

  Usługi informatyczne
  dla firm

  Kompleksowe wsparcie informatyczne i biznesowe
  JEDNA niska opłata miesięczna ZERO komplikacji!

  Teraz 30% zniżki dla nowych klientów

OUTSOURCING IT - DORADZTWO IT - USŁUGI CHMUROWE


Outsourcing IT - doradztwo IT - usługi chmurowe. Rozwijające się firmy potrzebują wydajnych zasobów umożliwiających konkurowanie na rynku. Chcąc nadążyć za konkurencją inwestują w serwery, sprzęt komputerowy i oprogramowanie często bez racjonalnego planu, przepłacając za sprzęt i usługi.

Potrzebujesz efektywnych
i ekonomicznych rozwiązań?

Nie chcesz inwestować
w sprzęt i oprogramowanie?


Wybierając rozwiązania i usługi opracowane przez doświadczoną firmę możesz dynamicznie rozwijać swoją działalność bez konieczności ciągłego inwestowania w nowy sprzęt i oprogramowanie jednocześnie zapewniając wydajność i ciągłość działania.


Niezależnie od tego czy chodzi o zabezpieczenie sieć wewnętrznej czy też dostęp do zasobów firmowych z zewnątrz, dzięki wiedzy i proaktywnemu działaniu firmy z wieloletnim doświadczeniem przestaniesz martwić się kosztownymi atakami lub nieupoważnionym dostępem do danych.

Chcesz być spokojny
o bezpieczeństwo?

CONET Sieci i Systemy to firma elastyczna i otwarta na potrzeby małych i średnich firm. Wspomagająca efektywny rozwój działalności gospodarczej. Szybko reagująca na pojawiające się wyzwania i nowoczesne technologie.

Usługi informatyczne dla małych i średnich firm

Jeżeli jesteś zainteresowany wdrożeniem i utrzymaniem systemów informatycznych. Oczekujesz rzetelnego wsparcia informatycznego.
Zapoznaj się z naszą ofertą. Wybierz interesujące Cię usługi i skontaktuj się z nami. Chętnie przygotujemy konkurencyjną ofertę.


Lepsze wsparcie IT


Niejednokrotnie okazjonalne korzystanie z usług niesprawdzonych firm, może być nie najlepszym rozwiązaniem. Doraźne wsparcie prowadzi do zwiększenia kosztów lub utraty cennych zasobów.

Outsourcing IT...

Pomoc w wyborze technologii


Wybór rozwiązania dostosowanego do potrzeb
i dostępnego budżetu może stanowić wyzwanie.
Od wielu lat sprawnie doradzamy w doborze optymalnej infrastruktury i oprogramowania

Doradztwo IT...

Optymalizacja kosztów IT


Czy warto zainwestować w nowy system? A może są teraz jakieś tańsze rozwiązania? Dość często spotykamy się z tego typu pytaniami. Często udaje się w prosty sposób obniżyć koszty.

Optymalizacja kosztów...

Bezpieczeństwo i ciągłość


Brak właściwego zabezpieczenia jest jedną z głównych przyczyn problemów. Można znacznie ograniczyć poziom ryzyka oraz zagwarantować możliwość szybkiego odzyskania danych po awarii.

Audyt informatyczny...

Usługi chmurowe


Usługi chmurowe zapewniają lepsze wykorzystanie możliwości intranetu i internetu. Pracownicy zyskują możliwość efektywniejszej pracy, komunikacji i współpracy zespołowej.

Usługi chmurowe...

Programy dedykowane


Wiele firm ma własne, indywidualne potrzeby, normy lub sposób organizacji pracy. Możemy dopasować istniejące aplikacje lub stworzyć nowe rozwiązanie lokalne lub internetowe.

Programy dedykowane...

Rozumiemy to, jak działają małe i średnie firmy. Dzięki niedrogim pakietom usług, opartych na przewidywalnej miesięcznej stawce, proaktywnemu monitorowaniu i zarządzaniu usługami zapewniamy racjonalne wydatki i spokojną pracę

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacjiProgram zdalnej pomocy wykorzystywany w CONET Sieci i Systemy jest idealnym rozwiązaniem do naprawy mniej i bardziej skomplikowanych problemów. Dzięki niemu oraz bardzo dobrej znajomości sprzętu w danej firmie w ciągu kilku minut otrzymujemy rozwiązanie i naprawienie usterki.

Zbigniew Gamdzyk
Zbigniew Gamdzyk Prezes CONDOMINIUM Sp. z o.o.

Współpraca z CONET Sieci i Systemy okazała się profesjonalna oraz przyjemna. Zaproponowane rozwiązanie biznesowe w całości spełniło nasze oczekiwania. Firma doskonale określiła ilość czasu, który jest potrzebny do wdrożenia nowoczesnej usługi w naszej Firmie. Godnym pochwały jest także kontakt ze specjalistą firmy zarówno przed, w trakcie, jak i po wdrożeniu poczty Exchange Online. CONET Sieci i Systemy to kompetentny partner biznesowy, na którym można polegać.

Tomasz Skrzypek
Tomasz Skrzypek Dyrektor IT AMPLUS SPÓŁKA Z O.O. S. K. A.

Nadzwyczajne kreatywne podejście do zagadnienia projektu sieci w budynku adaptowanego na potrzeby biura. rzeczowość. umiejętności analizy rozwoju technicznego. ze strony wykonawcy w osobie osobiście nadzorującego prace. właściciela firmy Conet - Pana Semka Doktór, skutkują bezawaryjną i wolną od przestojów adaptacyjnych pracą przedsiębiorstwa.

Daniel Wiluś
Daniel Wiluś General Manager CERVIDO


Mniejsze koszty operacyjne


Większe bezpieczeństwo


Utrzymana ciągłość działania


Długoterminowy rozwój firmy

Skontaktuj się teraz i zyskaj 30% rabatu